Albert Patera

Webdesigner developer

kdo vlastně jsem

Dobrý den, Jmenuji se Albert Patera, bydlím v malé vesničce jménem Slivínko, která disponuje jednou ulicí a malou kapličkou.
Chodím na Střední průmyslovou školu do Mladé Boleslavi.
Primárně se věnuji tvorbě webových aplikací v HTML a CSS, za použití technologie PHP a databáze MySQL. Dále vyvíjím desktopové aplikace v C/C++ Dále umím programovat v Javě, ale mám radši Céčko, protože má lepší syntaxi a dá se v něm dělat víc, než v Javě. V C++ využívám objektovébo programování. Snažím se i částečně programovat v PHP OPP (Objektově orientované programování). Mezi mé jiné záliby patří jízda na kole (na jaře si každý den alespoň na jednu hodinu vyjedu na kolo :-)
Jak již bylo zmíněno, tak chodím na Střední průmyslovou školu do Mladé Boleslavi, kde studuji obor Informační technologie. Do této školy jsem nastoupil v roce a úspěšně jsem se dostal do maturitního ročníku.

Tvorba webových stránek je pro mne odreagování a je to zároveň mým koníčkem. Chci se tomu věnovat čím dál tím víc

Jelikož jsem v maturitním ročníku, tak jsme měli na možnost zvolit si maturitní práci. Já jsem si vybral maturitní práci na téma: Vytvořit webovou hru pro více práčů, která bude realizovaná pomocí pluginu socket IO (RealTime aplikace). Tento projekt bude zveřejněn ale až po finální prezentaci.

Věc se má tak, že nyní jsem v maturitním ročníku, jak už jsem již zmiňoval, tudíž mne teď čeká zkouška nejvyšší, myslím tím samozřejmě jak jinak, než MATURITU.


personAlbertO mně calendar2016-06-09 18:15:58
číst více

kontakt

Pokud Vás zaujaly moje práce, můžete mne kontaktovat na sociálních sítích nebo pomocí kontaktního formuláře níže. Také je možno využít Registrace.

Osobně ale preferuji E-mail. Prozatím mne můžeze kontaktovat na: info@albertpatera.cz. Budu se tešit na případnou spolupráci :-)

Jméno


personAlbertkontaktcalendar2017-03-19 01:26:22
číst více

Dovednosti

Při tvoření webu a webových aplikací používám různé technologie.


personAlbertDovednosticalendar2017-03-19 01:22:00
číst více

Reference

Zde jsou moje dokončené i nedokončené práce. Ať už z oblasti grafiky, webů nebo webových šablon, popř. desktopových aplikací
Webový prohlížeč APTabBrowser

Aplikace


personAlbertreferencecalendar2017-03-19 23:55:00
číst více

Novinky

Maturitní práce

Dnes 16/07/2017, jsem úspěšně dokončil textovou část mé maturitní práce. Zadání maturitní práce bylo

Vytvořit webovou multi-playerovou hru, realizovanou pomocí pluginu socket.io

.

Textovou část mé maturitní ppráce mám téměř hotovou. Druhá část byla praktická, kterou mám taktéž hotovou. Praktickou část mé maturitní práce plánuji dát na veřejnou IP adresu a zpřístupnit ji pro veřejnost. Ovšem až po finální prezentaci (aby to nebyl střed zájmu. Textová část mé maturitní práce obsahuje popis použitých technologií, ukázky ze hry, popis kódu (tj. popis jednotlivých funkcí [části kódu]). Také obsahuje ukázky ze hry. Slouží tedy jako jakási dokumentace k programu. Obsahuje i přehled jednotlivých verzí.

princip hry

Princip hry je velice jednoduchý. Uživatel (čili Vy), se přihlásíte pomocí dialogového okna (kdybyste tento krom vynechali, tak nemůžete ani napsat zprávo). Jednoduše řečeno, jméno je důležitá součást hry, díky níž se „identifikujete“ (jméno je obsaženo ve zprávě, kterou píšete; v seznamu ostatních uživatelů; ve status panelu (status se skládá ze jména a počtu vydělaných peněz). Po přihlášení máte k dispozici několik funkcí. Máte možnost si vydělat peníze, za které si pak kupujete vylepšení. Celý princip tkví v tom, že vyděláváte peníze. Za vydělané peníze si kupujete vylepšení. Když si dané vylepšení zakoupíte, tak se Vám zvýší hodnota peněz za jeden klik (budete vydělávat více peněz). V určité fázi se ovšem vytrácí myšlenka hry, protože tolik peněz, že kupovat vylepšení pro Vás není problém. V tu chvíli nastává fáze dvě. Fáze dvě spočívá v tom, že „NAKUP CO NEJVÍCE VYLEPŠENÍ“. Můžete si určit maximální hranice počtu nakoupených vylepšení, až je překonáte, můžete je znovu posunout, atd… Ve chvíli, když jsem hru testoval, tak můj cíl byl mít všechna vylepšení na úrovni 1 000. Pokud vás to náhodou přestane bavit, tak se jednoduše stačí ze hry ohlásit. Další den si můžete hru zahrát znovu a zase Váš cíl posunout. Prakticky mohu říci, že hra nikdy nekončí, můžete tak posouvat své limity. Ale pozor na to, abyste si nepoškodili prst.


personAlbertnovinkycalendar2017-05-06 17:22:00
číst více

poskytované služby

#1Statické webové portfolio3500,-

personAlbertcalendar2017-09-09 12:43:00
číst více
OOP na devbooku
6