Albert Patera

Webdesigner developer

kdo vlastně jsem

Dobrý den, Jmenuji se Albert Patera, bydlím v malé vesničce jménem Slivínko, která disponuje jednou ulicí a malou kapličkou.
Chodím na Střední průmyslovou školu do Mladé Boleslavi.
Primárně se věnuji tvorbě webových aplikací v HTML a CSS, za použití technologie PHP a databáze MySQL. Dále vyvíjím desktopové aplikace v C/C++ Dále umím programovat v Javě, ale mám radši Céčko, protože má lepší syntaxi a dá se v něm dělat víc, než v Javě. V C++ využívám objektovébo programování. Snažím se i částečně programovat v PHP OPP (Objektově orientované programování). Mezi mé jiné záliby patří jízda na kole (na jaře si každý den alespoň na jednu hodinu vyjedu na kolo :-)
Jak již bylo zmíněno, tak chodím na Střední průmyslovou školu do Mladé Boleslavi, kde studuji obor Informační technologie. Do této školy jsem nastoupil v roce a úspěšně jsem se dostal do maturitního ročníku.

Tvorba webových stránek je pro mne odreagování a je to zároveň mým koníčkem. Chci se tomu věnovat čím dál tím víc

Jelikož jsem v maturitním ročníku, tak jsme měli na možnost zvolit si maturitní práci. Já jsem si vybral maturitní práci na téma: Vytvořit webovou hru pro více práčů, která bude realizovaná pomocí pluginu socket IO (RealTime aplikace). Tento projekt bude zveřejněn ale až po finální prezentaci.

Věc se má tak, že nyní jsem v maturitním ročníku, jak už jsem již zmiňoval, tudíž mne teď čeká zkouška nejvyšší, myslím tím samozřejmě jak jinak, než MATURITU.

5